ART / Lithographs / Litograph in colors 12724013
nr 1272 4013
Pierre Olofsson
(1921-1996), Sverige
Pierre Olofsson (1921-1996), Sweden. Signed, numbered 13/20, with dedication. Subject: 30x20 cm,
LITOGRAPH IN COLORS, Signerad, numrerad 13/20, med dedikation. Motivet: 30x20 cm
2600
SEK 2000
Monday August 26 2019
at 20:24:37
22/8 15:08:07
- Klassiska
Aug 26
Klassiska
Read more about Klassiska
Pierre Olofsson
Pierre Olofsson, svensk målare, tecknare, grafiker född 1921 i Paris, död 1996.
Read more about Pierre Olofsson